Το όνομα της Ντίνας Τσολακίδου στο γήπεδο Παλαιοχωρίου
Σύμφωνα με πληροφορίες και μετά από εισήγηση του Τοπικού Συμβουλίου Παλαιοχωρίου υπάρχει η επιθυμία να δοθεί το όνομα της αθλητικογράφου Ντίνας Τσολακίδου που πέθανε πριν από μια βδομάδα στο Δημοτικό Γήπεδο Παλαιοχωρίου που είναι έδρα της ομάδας Ένωση Παγγαιικού – Δρυάδας.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/08/188685187_159284429477840_7962355940755014523_n-1-1024x1024.jpg)
Φυσικά το θέμα θα πρέπει να περασει και από το συμβούλιο ονοματοδοσιών του Δήμου Παγγαίου, την Επιτροπή Ποιότητας Ζωής και τέλος από το Δημοτικό Συμβούλιο Παγγαίου.
Σχόλια