Το Παλαιοχώρι έχει πανηγύρι!
Η Ανακοίνωση του Πολιτιστικού Συλλόγου Παλαιοχωρίου αναφέρει: “Σας περιμένουμε ΣΗΜΕΡΑ και ΑΥΡΙΟ στις 20:30 να διασκεδάσουμε παρέα, στο ομορφότερο Πανηγύρι του καλοκαιριού!!!”
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/07/294325587_351350043830617_1904532866302949030_n-1024x538.jpg)
Παραμονή και ανήμερα του Προφήτη Ηλία!
Η Ανακοίνωση του Πολιτιστικού Συλλόγου Παλαιοχωρίου αναφέρει: “Σας περιμένουμε ΣΗΜΕΡΑ και ΑΥΡΙΟ στις 20:30 να διασκεδάσουμε παρέα, στο ομορφότερο Πανηγύρι του καλοκαιριού!!!”
Παραμονή και ανήμερα του Προφήτη Ηλία!
Σχόλια