Ο Κασσελάκης στο Παγγαίο..
ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΕΡΙΟΔΕΙΑΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ
Στην Καβάλα και πιθανόν την αγορά της Ελευθερούπολης στον Δήμο Παγγαίου, θα βρεθεί την Τετάρτη 15 Μαΐου 2024 ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, Στέφανος Κασσελάκης, στο πλαίσιο της περιοδείας του στη βόρεια Ελλάδα ενόψει Ευρωεκλογών.
Ο κ. Κασσελάκης θα περιοδεύσει την ίδια μέρα σε Ξάνθη και Δράμα, ενώ το ακριβές πρόγραμμα των επισκέψεων και των επαφών που θα έχει θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες.
Σχόλια