Ο Κασίδης παρουσιάζει την Bresaola του
Η πρώτη γευστική παρουσίαση της Bresaola από τον Μάνο Κασίδη θα γίνει στο γαστροκαφενείο «Εχη Χάρη» του Χάρι Λαβίδα στο χωριό Κηπιά του Παγγαίου την Τετάρτη 4 Μαΐου στις 5 το απόγευμα.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/04/279247723_3101529126779760_3407385370049463687_n-1-1024x1024.jpg)
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/04/279247723_3101529126779760_3407385370049463687_n-1024x1024.jpg)
Η πρώτη γευστική παρουσίαση της Bresaola από τον Μάνο Κασίδη θα γίνει στο γαστροκαφενείο «Εχη Χάρη» του Χάρι Λαβίδα στο χωριό Κηπιά του Παγγαίου την Τετάρτη 4 Μαΐου στις 5 το απόγευμα.
Σχόλια