Οι κορυφές βλέπουν τη θάλασσα…
(Μια πανέμορφη και απαιτητική εξόρμηση του ΕΟΣ Θεσσαλονίκης, στο Παγγαίο – Κορυφή “Τρίκορφο”, από την Ιερά Μονή Παναγίας Εικοσιφοινίσσης – 20 Ιουνίου 2022)
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/06/289329762_943247140405755_2251537338399257170_n-1024x768.jpg)
Φωτό: Panos Kalogridakis II
(Μια πανέμορφη και απαιτητική εξόρμηση του ΕΟΣ Θεσσαλονίκης, στο Παγγαίο – Κορυφή “Τρίκορφο”, από την Ιερά Μονή Παναγίας Εικοσιφοινίσσης – 20 Ιουνίου 2022)
Φωτό: Panos Kalogridakis II
Σχόλια