Με κολάν ο Ιωάννης, κάσουαλ ο δήμαρχος
Με ανάρτησή του ο δήμαρχος Παγγαίου Φίλιππος Αναστασιάδης και με κάζουαλ ντύσιμο, απένειμε στον Ολυμπιονίκη Ιωάννη Μελισανίδη ο οποίος εμφανίστηκε με κόκκινο κολάν τιμητική διάκριση!
Γράφει ο δήμαρχος: “Με μεγάλη μας χαρά και τιμή, φιλοξενήσαμε σήμερα στο Δήμο Παγγαίου τον Ολυμπιονίκη Ιωάννη Μελισσανίδη.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/06/290859884_5380294925368875_5311725337890200252_n-1024x681.jpg)
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/06/290977622_5380294942035540_234749450320174595_n-1024x768.jpg)
Επίσης γνωρίσαμε από κοντά την εξαιρετική δουλειά που γίνεται στη Γυμναστική Ακαδημία Παγγαίου και συγχαίρουμε δημόσια τους προπονητές Κατερίνα Μαμούτη και Θωμά Κουρουξού.
Ο κόσμος που γέμισε το κλειστό της Ελευθερούπολης ήταν η καλύτερη ανταμοιβή για όλους τους συντελεστές της σημερινής εκδήλωσης.
Και πάλι συγχαρητήρια σε όλους”.
Σχόλια