Ημερίδα με θέμα: “Μεγαλώνοντας ευτυχισμένα παιδιά”
Τα Δημοτικά Σχολεία της Ελευθερούπολης διοργανώνουν από κοινού απογευματινή ημερίδα με θέμα: “Μεγαλώνοντας ευτυχισμένα παιδιά”, την Τετάρτη 13 Μαρτίου και ώρα 18:00 στο Αμφιθέατρο “Φρ. Παπαχρηστίδης”.
Ομιλητές θα είναι ο Σύμβουλος Εκπαίδευσης 3ης Περιφέρειας της ΔΙΠΕ Καβάλας, κ. Γιάννης Χατζηκυριάκου και οι Ψυχολόγοι, κ. Λέντζη και κ. Μηλιάδου.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2024/03/432038636_310359978723255_169564232707932331_n-724x1024.jpg)
Η παρουσία όλων είναι σημαντική και απαραίτητη καθώς στο επίκεντρο της ημερίδας αυτής βρίσκονται τα παιδιά και η ανάγκη να κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε για να τα δούμε να μεγαλώνουν σωστά και ευτυχισμένα.
Σχόλια