Ετοιμάζονται για την γιορτή Καλαμποκιού…
Ο Πολιτιστικός και Μορφωτικός Σύλλογος Αντιφιλίππων με μεγάλη χαρά έπειτα απο 3 χρόνια υποχρεωτικής παύσης σας προσκαλεί στη 18η Γιορτή Καλαμποκιού για ένα ανεπανάληπτο παραδοσιακό γλέντι.
Σάββατο 23 Ιουλίου όλοι δρόμοι οδηγούν στους Αντιφιλίππους Καβάλας.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/07/293568958_10227845245024484_4380059070357006622_n-767x1024.jpg)
Την εκδήλωση πλαισιώνουν μουσικά το Μουσικό Σχήμα Θρακόμελο , μαζι τους στο κλαρίνο ο Γιάννης Μαύρος και στο βιολί ο Δεληγιάννης Γιώργος , στο τραγούδι η μοναδική Ανατολή Μαργιόλα.
Σχόλια