Εκδήλωση μνήμης με Μαλκίδη στο Κοκκινόχωμα
Ο Μορφωτικός Σύλλογος Κοκκινοχώματος σας προσκαλεί να τιμήσετε με την παρουσία σας την εκδήλωση μνήμης για την Γενοκτονία των Ελλήνων του Πόντου που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 5 Ιουνίου και ώρα 11:00 π.μ. στην Πλατεία Γενοκτονίας στο Κοκκινόχωμα.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/06/285675351_10220100315648337_6008789788276824849_n.jpg)
Κεντρικός ομιλητής της εκδήλωσης θα είναι ο Δρ. Μαλκίδης Θεοφάνης , διδάκτωρ Κοινωνικών και Πολιτικών Επιστημών και μέλος της Διεθνούς Ένωσης Ακαδημαϊκών για την μελέτη των Γενοκτονιών (IAGS)
Σχόλια