Εθελοντές για την φύλαξη του Παγγαίου…
Συνάντηση με τον Διοικητή της Πυροσβεστικής Ελευθερουπολης κ. Χαράλαμπο Παπαδόπουλο είχε ο πρόεδρος του Φυσιολατρικου Συλλόγου Planet Χρήστος Παλληκαρας μαζί με τον Κώστα Ανδρεάδη με σκοπό την εθελοντική πυροπροστασία στην περιοχή της Εξοχής Παγγαίου.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/08/298327642_627960561912869_5045843125581469838_n.jpg)
Από τις επόμενες ημέρες ο planet θα αναλάβει την φύλαξη του φυλάκιο της Εξοχής.
Οποίος θέλει να βοηθήσει στην δράση του συλλόγου είναι ευπρόσδεκτος.
φωτο: αρχειο
Σχόλια