Ανεμομαζώματα και Κατσικοκαθίσματα στη Ν. Πέραμο
ΜΙΑ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ… ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΟΜΙΛΟ DILETTANTE!
Την Τετάρτη 15 και την Πέμπτη 16 Μαίου 2024, στις 9 το βράδυ, στο ΚΑΦΕ ΤΣΙΓΚΑΣ στη Νέα Πέραμο ο Ερασιτεχνικός Όμιλος “DILETTANTE” παρουσιάζει τη σάτιρα “Ανεμομαζώματα – Κατσικοκαθίσματα”.
Μια παράσταση με πολύ γέλιο από μια παρέα ανθρώπων που μας προσκαλεί να περάσουμε καλά, να γελάσουμε και να προβληματιστούμε με μια σάτιρα …μεγατόνων!
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2024/05/438165885_122144206292117861_8460336115188399967_n.png)
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ…
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2024/05/438267307_439473729024974_9119717774664356203_n-1024x768.jpg)
Σχόλια