Ανέλαβε και επίσημα ο Κώστας Σιμούδης
Στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Καβάλας έγινε χθες (07/02/2024) η τελετή παράδοσης – παραλαβής καθηκόντων Διευθυντή Αστυνομίας της περιοχής από τον παραδίδοντα Γενικό Περιφερειακό Αστυνομικό Διευθυντή Υποστράτηγο κ. Καραμανλή Ιωάννη στον παραλαμβάνοντα Αστυνομικό Διευθυντή κ. Σιμούδη Κωνσταντίνο.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2024/02/σιμουδης.webp)
Την Ένωση Αξιωματικών ΕΛ.ΑΣ. Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης εκπροσώπησαν ο Πρόεδρος της Ένωσης κ. Παπαθεμέλης Άγγελος και ο αντιπρόσωπος στην ΠΟΑΞΙΑ κ. Κοψιδάς Αθανάσιος.
Σχόλια