ΑμεΑ πήγαν για “περαστικά” στον Θόδωρο Κοκκινίδη
Το Μουσείο κέρινων ομοιωμάτων του Θεοδώρου Κοκκινίδη στα Κηπιά του Δήμου Παγγαίου, επισκέφθηκαν την Πέμπτη, 3 Νοεμβρίου 2022, ωφελούμενοι από το Παράρτημα Χρονίων Παθήσεων Καβάλας του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας Θράκης, στην Ελευθερούπολη
Τους συνόδευαν εργαζόμενοι του Παραρτήματος, ο Γραμματέας του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του Παραρτήματος, Μιχάλης Νανούσης και ο αν. Προϊστάμενος Διεύθυνσης, Σταύρος Γιαννουλίδης.
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/11/8a40d5da-7455-4c92-89cd-e16309f58ce5.webp)
Όλοι μαζί ευχήθηκαν ολόκαρδα στον καλλιτέχνη «γρήγορη ανάρρωση». μετά την περιπέτεια της υγείας του εξαιτίας αυτοκινητιστικού ατυχήματος.
Σχόλια