Ένας ξεχωριστός επισκέπτης στο Μουσείο Κοκκινίδη
Μεγάλες χαρές έκανε ο γνωστός γλύπτης και κατασκευαστής κέρινων ομοιωμάτων με το γνωστό μουσείο στο στα Κηπιά Παγγαίου, Θόδωρος Κοκκινίδης με έναν γλυκύτατο επισκέπτη με τον οποίο και φωτογραφήθηκε…
![](https://paggaiorama.gr/wp-content/uploads/2022/04/279186268_5053381944737491_8962377436112679824_n-1-612x1024.jpg)
Μεγάλες χαρές έκανε ο γνωστός γλύπτης και κατασκευαστής κέρινων ομοιωμάτων με το γνωστό μουσείο στο στα Κηπιά Παγγαίου, Θόδωρος Κοκκινίδης με έναν γλυκύτατο επισκέπτη με τον οποίο και φωτογραφήθηκε…
Σχόλια